СПОРТСМЕНКА, КРАСУНЯ, МАМА, БАБУСЯ, І, ВЗАГАЛІ – ХОРОША ЛЮДИНА!

Дата: 13.04.2020 10:03

12 квітня 2020 року відсвяткувала поважний 80-річний ювілей жителька с. Мартинівка - Олександра Олександрівна Юрченко. Ювілярка народилась в м. Раквере, в Естонії. Закінчила 11 класів місцевого ліцею. Ще з дитинства Олександра Олександрівна професійно займалася спортом, в 16 років мала вже 1-й розряд з фігурного катання, до вподоби був і парашутний спорт. Заміж жінка вийшла за українця, який проходив службу в армії на території  Естонії. В 1961 році сім’я переїхала на батьківщину чоловіка в с. Мартинівку,  Канівського району, Черкаської області. Останні 30 років, до виходу на заслужений відпочинок, пропрацювала апаратником на цукровому заводі. Виховала восьмеро дітей!!! Має  одинадцять онуків, та трьох правнуків. Олександра Олександрівна привітно зустріла представників Степанецької ОТГ,  які прийшли її привітати. Щиро подякувала за подарунок та теплі слова.