Степанецька ОТГ не залишає своїх сам на сам у біді

Дата: 13.04.2020 11:38

В Степанецькій об’єднаній територіальній громаді хворих, яким необхідно регулярно проходити процедуру гемодіалізу, включили в комплексну програму соціального захисту населення «Турбота», яка передбачає щомісячну одноразову грошову допомогу. Тож, на черговому засіданні сесії сільської ради, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» було розглянуто заяви жителів сіл сільської ради про надання їм матеріальної допомоги. Депутатська комісія провела обстеження матеріально–побутових умов проживання в господарствах громадян-заявників та вирішила рекомендувати сільській раді виділити  матеріальну допомогу в розмірі 3000 грн щомісяця жителям сіл відповідно до їх заяв та звернень депутатів сільської ради. Тож, згідно рішення сесії, фінансову підтримку матимуть: Арсеєнко Наталія Анатоліївна с. Степанці, Кротенко Юлія Сергіївна с. Мартинівка, Лось Олена Іванівна с. Мартинівка. Коштом бюджету громади заявникам також додатково передбачено відшкодування транспортних витрат від Довжика до Черкас. Звісно, що ця сума не покриває всі витрати на лікування, та все ж таки, це велика підтримка. Хвора людина відчуває, що про неї дбає не лише її родина, а й громада не залишає своїх жителів сам на сам з бідою.