СВОЮ ДОЛЮ РОЗШИВАЛА КВІТАМИ

Дата: 09.04.2020 16:33

8 квітня цього року свій 85-й день народження зустріла корінна жителька села Степанці – Наталія Іванівна Самофал. Теплий і надзвичайно красивий день – для людини з надзвичайною долею. Сильна і позитивна, Наталія Іванівна мужньо зустрічає всі виклики життя. Як людина з інвалідністю у нашому суспільстві, Наталія долала не одну перешкоду, залишаючись людяною й привітною. Свою доброту й щирість вона завжди повною мірою дарувала односельцям. Свою душевну красу ювілярка втілює у своєму рукоділлі, вона багато років виливає всі фантазії нитками на полотні. Жителі села є щасливими власниками рушників, скатертин, серветок і наволочок, вишитих іменинницею. Вправно володіє майстриня і спицями, тож не одна пара шкарпеток, теплих светриків та шарфиків зігрівають її близьких, рідних та друзів.

Навіть і сьогодні Наталія Іванівна в’яже шкарпетки – саме за цим заняттям і застали її гості: представники Степанецької ОТГ, які приїхали в такий святковий день привітати ювілярку. Вона зустріла їх із щирою посмішкою та дуже зраділа такій несподіванці. З дитячою радістю прийняла привітання та подарунок. З усього серця іменинниця дякувала за увагу та підтримку протягом всього свого непростого життя Степанецькій сільській раді та зауважила, що найкращим подарунком у цей день для неї став візит хороших людей.