ПРІОРИТЕТ ГРОМАДИ – ЦЕ НАШІ УСПІШНІ ДІТИ

Дата: 09.04.2020 11:50

Керівництво Степанецької громади насамперед дбає про її майбутнє, а саме - про молоде покоління. Всі ми знаємо, що освіта - це незаперечне благо, й освічені люди досягають більшого у житті. З думкою про це, Степанецька ОТГ прагне надати своїм юним жителям сучасні і якісні знання. Головним завданням на сьогодні є докласти всі зусилля, щоб наші діти мали можливість навчатися в зручних, комфортних умовах, з користю для розвитку і здоров’я.

Протягом березня 2020 року поновлено матеріально-технічну базу закладів освіти Степанецької ОТГ. Зокрема, коштом місцевого бюджету придбано для Степанецького ліцею, Малоржавецької та Беркозівської гімназій 7 багатофункціональних пристроїв на суму 52 063 грн.; для Мартинівського ліцею - 6 комп’ютерів на загальну суму 100 665 грн.; для кабінету хімії Степанецького ліцею - комплект навчальних засобів на суму 145 659 грн.; встановлено склопакети зі стулкою відкривною на суму 5 123 грн., жалюзі вертикальні та горизонтальні на загальну суму 70 839 грн.; для закладу дошкільної освіти «Білочка» придбано подушки, рушники, матраци на суму 24 980 грн. та закуплено іграшки на загальну суму 20 150 грн. Тож, після карантину на дітей чекає приємний сюрприз.

Громада інвестує кошти і зусилля в освіту дітей, сподіваючись, що вони вдало використають отримані знання.

Найбільша винагорода для будь-якої громади - успішні жителі, які прославляють рідний край всюдисвітно!