Естафету доброчинності підхопив великий бізнес

Дата: 08.04.2020 18:17

З часу проголошення карантину, керівництво Степанецької ОТГ прикладає всі зусилля для мінімізації негативних наслідків пандемії. Як ми вже повідомляли на рівні громади впроваджено акцію «Турбота та взаємодопомога». Громадські та благодійні організації долучаються до роботи по інформуванню та просвітництву, правовій і психологічній допомозі жителям, підтримці вразливих груп населення та прямій допомозі медичним закладам і їх працівникам. На заклик сільського голови Олександра Яременка відгукнулися підприємці, фермери, мережа магазинів «АТБ», що працюють на Канівщині.

Естафету доброчинності підхопив і великий бізнес - представники холдингу МХП сьогодні, 08.04.2020 року, надали благодійну допомогу від Благодійної організації "Благодійний фонд "МХП-Громаді" амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Степанці. Медикам надійшли:
- Респіратори;
- Халати;
- Захисні маски;
- Бахіли;
- Фартухи;
- Медичні шапочки;
- Антисептик;
- Захисні окуляри;
- Експрес-тести;
- Захисні комплекти (багаторазовий комбінезон, окуляри, рукавички, респіратор).

Цю допомогу буде розподілено між всіма медичними закладами громади. Керівництво Степанецької ОТГ ще раз дякує всьому холдингу «Миронівський хлібопродукт», зокрема  директору ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ользі Форостяній за те, що завжди пам’ятає про наших медиків та всіляко про них піклується.