92 продуктових наборів отримають у Степанецькій громаді від мережі «АТБ» одинокі літні люди

Дата: 08.04.2020 15:55

Із 6  квітня 2020 року представники виконкому Степанецької ОТГ та в.о. старост розпочали доставляти  безкоштовні продуктові набори з товарами повсякденного вжитку представникам соціально незахищених верств населення. Перші такі набори вже зкомплектовано, дякуючи мережі магазинів «АТБ» і їх отримають 92 особи, а саме одинокі та одиноко проживаючі люди, старші 80 років, які перебувають на обліку «Канівського територіального центру обслуговування населення», директор Микола Дурицький.
У складі такого набору продукти й товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, олія, цитрусові, печиво, чай та інше.
В умовах глобальної економічної кризи та поширення коронавірусної інфекції надзвичайно важливим є те, що влада і бізнес об'єднують свої зусилля для підтримки вразливих категорій населення.