Доброчинність фермера

Дата: 07.04.2020 14:33

Відколи в Україні оголошено про карантин, Андрій Павлович Мікулін – голова фермерського господарства «МІКУЛІН» неодноразово, за свій кошт, завозив для медиків Степанецької амбулаторії вкрай необхідні речі. Завдяки цій благодійній допомозі, тепер у степанецьких лікарів є каністра антисептику, медичні захисні костюми, захисні маски, кілька упаковок захисних рукавичок. Розуміємо, що для підприємців теж непрості зараз часи, а такі приклади, - від кожного надати посильну допомогу ближньому, є на серці та в душі всіх українців.

Керівництво Степанецької ОТГ, колектив медпрацівників Степанецької амбулаторії та жителі громади висловлюють щиру вдячність нашим благодійникам, які  не стоять осторонь, а допомагають у такий, нелегкий для всіх нас час та розділяють  спільну відповідальність за порятунок людей!