НА УМАНЩИНІ БІЗНЕС ОРГАНІЗУВАВ ПРОДОВОЛЬЧИЙ РЕЗЕРВ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА МЕДИКІВ

Дата: 29.03.2020 11:23

Благодійну акцію організували на Уманщині. Тут людей похилого віку на час карантину забезпечують продуктовими наборами. Продукція, фасування, транспортування, – все це на себе взяли представники бізнесу та волонтери. Ініціювала допомогу Всеукраїнська Аграрна Рада. Окрім цього медичні заклади Уманщини отримали від благодійників засоби індивідуального захисту та дезінфектори.

– У рамках всеукраїнської акції “Збережемо життя українців!” в місті Умань ми ініціювали створення продовольчого резерву, з якого безкоштовно на час карантину волонтери забезпечуватимуть продуктами харчування людей похилого віку. Також продуктові набори надаватимуть лікарям, які цілодобово працюватимуть з хворими на коронавірус. Дуже приємно, що вдалося цей проект розпочати швидко, а ініціативу одразу підтримали волонтери, – розповів засновник групи компаній DYKUN, голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун.

– Дякую соціально відповідальному бізнесу. У кризовій ситуації саме ви стали каталізатором співпраці із владою та громадськістю. Дуже важливе піклування саме про людей старшого віку, адже вони перебувають в групі ризику. Спасибі за небайдужість та активну позицію. Ви – приклад для всієї України, – подякував ініціаторам голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Фото без описуФото без описуФото без описуНагадаємо, шо в області започаткували проект Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19, щодня до участі приєднуються нові партнери. Ключове завдання платформи – акумулювати грошові, матеріальні та інформаційні ресурси задля допомоги медичним закладам області у боротьбі за збереження здоров’я громадян. Для соціально відповідального бізнесу, який має бажання долучитися до вирішення першочергових потреб у сфері охорони здоров’я, відкрили окремий рахунок. Обіг коштів буде абсолютно прозорий, а звітування – публічним.

Офіційний окремий рахунок:

Установа «Черкаська агенція регіонального розвитку»

ЄДРПОУ/ДРФО 40848641 АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 354347)

Рахунок: No UA213543470000026002051552926 (поточний рахунок)

Валюта UAH (українська гривня).

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога/благодійний внесок.

Офіційна сторінка “Спільнодії Черкащини” у  ФЕЙСБУЦІ.

Якщо маєте пропозиції щодо співпраці – пишіть spilnodia@gmail.com або телефонуйте:

– щоб надати фінансову допомогу –  0930244836 (Світлана Остряніна)

– інші пропозиції по співпраці – 0636238872 (Вікторія Феофілова)

Категорії Без рубрикиТеги Роман БоднарЧеркаська ОДА

Автор статті : Прес-служба ОДА