ЗВЕРНЕННЯ сільського голови Олександра Яременка до жителів Степанецької ОТГ у зв’язку з загрозою поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

Дата: 28.03.2020 12:35

Шановні земляки!

Урядом України запроваджено обмежувальні заходи(карантин) для протидії розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) та продовжено їх дію до 24 квітня 2020 року. Відразу зазначу - всі обмеження та заборони пов’язані з пандемією, спрямовані на безпеку та охорону здоров’я всіх нас.

Від 12 березня 2020 року я підписав ряд розпорядчих документів про заходи та обмеження, які діятимуть на території Степанецької ОТГ до завершення карантину. Цими розпорядженнями:

• призупинено освітній процес в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади з 12 березня по 24 квітня 2020 року;
  • посилено дезінфекційний режим приміщень (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів).
  • активізована робота з надання соціальних послуг одиноким людям, людям з особливими потребами, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та іншим соціально незахищеним верствам населення.

РЕКОМЕНДОВАНО керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності:

• не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання;
  • проводити роз’яснювальну роботу серед працівників про заходи щодо запобігання захворюванню на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусною хворобою (COVID-19);
  • посилити дезінфекційний режим (проводити вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів у торгівельних закладах та закладах харчування, забезпечити постійну наявність антисептичних засобів для обробки рук, тощо);
  • вжити заходів щодо обмеження роботи працівників, за можливості перейти на дистанційну форму роботи, внести зміни до графіку та режиму роботи.

ЗОБОВ’ЯЗАНО суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Степанецької об’єднаної територіальної громади із 00:00 год. 17 березня 2020 року тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування (з присутністю більше 10 осіб), незалежно від форми власності та підпорядкування, а саме:

• музеїв, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів, дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних, спортивних майданчиків та стадіонів, ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів, будівельних ринків та інших (крім продуктових);
  • магазинів (крім продуктових, аптек та автозаправних станцій);
  • інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

В торговельних приміщеннях забезпечити:

• доступ до товарів роздрібної торгівлі та реалізацію виключно продуктів харчування, пального, засобів гігієни, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів зв’язку;
  • контроль за дотриманням обмежень щодо перебування відвідувачів в торговельних приміщеннях із розрахунку: 1 особа на 10 м торгових площ;
  • нанесення розмітки на підлозі біля кас для обмеження дистанції між відвідувачами у чергах не ближче 1,5 м;
  • здійснювати санітарну обробку об’єктів.

Сільська рада, виконавчий комітет сільської ради, я особисто, як сільський голова, звертаюсь до Вас з проханням залишатися вдома та дотримуватись всіх встановлених карантинних заходів.

Відповідальність кожного – здоров’я Вашої родини та загалом нації.

З повагою,

сільський голова