НА ЧЕРКАЩИНІ – ПЕРШИЙ ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19. КОНТАКТНІ ОСОБИ ВИЗНАЧЕНІ. ПАЦІЄНТ – ПІД НАГЛЯДОМ ЛІКАРІВ

Дата: 24.03.2020 21:20

На Черкащині зафіксували випадок інфікування на коронавірус. Йдеться про жителя Уманщини, який повернувся днями з-за кордону. Наразі чоловік ізольований та перебуває в інфекційному відділенні Уманської лікарні. Його стан задовільний, він – під наглядом лікарів. Про це зазначив на брифінгу в ОДА заступник голови ОДА Юрій Лесюк. За його словами, підтверджені лабораторні аналізи з Києва про інфікування одержали вчора.

Чоловік 39-ти років попередньо перебував за кордоном. Приїхав до України 16 березня, потому з Бориспільського аеропорту до Умані. Уже через дві доби він звернувся до лікарні зі скаргами, типовими для COVID-19. Був обстежений та госпіталізований.

Зауважимо, хворий – під постійним наглядом лікарів інфекційного відділення Уманської міської лікарні. Медики діють згідно відпрацьованого алгоритму МОЗ, маючи необхідні засоби індивідуального захисту. Інфекційний бокс оснащений відповідним обладнанням.

Встановлені й контактні особи. Зокрема через службу BlaBlaCar встановили й тих осіб, які контактували з чоловіком, повертаючись в авто з Борисполя. Усі вони поінформовані про необхідність самоізоляції шляхом письмового підтвердження. Їхні сімейні лікарі контролюють стан їхнього здоров’я.

Просимо також проявляти толерантність одне до одного, взаємодопомогу та підтримку.

Вкотре наголошуємо: зберігайте спокій та дотримуйтесь карантинних заходів і правил гігієни!

Детальніше дивіться у відео:

Категорії Без рубрики

Автор статті : Прес-служба ОДА