В області продовжують надавати пільги з оподаткування підприємствам, де працюють люди з інвалідністю

Дата: 23.03.2020 13:58

Два підприємства, на яких працюють люди з інвалідністю, отримали рішення про одержання пільг з оподаткування. Таке рішення ухвалили на черговому засіданні комісії Черкаської облдержадміністрації, що відбулось під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслана Чикала.

Погодили надання фінансової допомоги у вигляді пільг з оподаткування підприємству об’єднання громадян «ЛАМВИР», основний напрям даного підприємства лісопильне та стругальне виробництво та підприємству об’єднання громадян «ОРБІТА», основний напрям – виробництво мила та миючих засобів.

Середньомісячна заробітна плата осіб з інвалідністю на підприємстві об’єднання громадян «ЛАМВИР» складає 6 500 грн та «ОРБІТА» – 11 900 грн.

Підприємства спрямовують отримані податкові пільги на покращення умов праці людей з інвалідністю, підвищення заробітної плати, розвиток виробництва.