УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата: 17.03.2020 17:23

З метою запобігання поширенню на території України ї хвороби коронавірусом COVID-19:

1. З 12 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. (включно) по всій території України встановлено карантин (ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р.)

2. З 18 березня до 3 квітня по усій території України введена заборона залізничних, авіаційних та автобусних  пасажирських перевезень:

• по усій території держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним та авіаційним транспортом транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному і міжобласному сполученні, припиняються.

3.  З 18 березня 2020 року КП «Міський ринок», м. Канів тимчасово на час дії карантину призупиняє свою роботу (у відповідності до протоколу засідання комісії з питань техногено-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради від 16 березня 2020 року «Про заходи щодо запобігання поширенню на території Канівської ОТГ коронавірусу COVID-19»).

Адміністрація Степанецької ОТГ просить мешканців громади максимально уникати відвідування громадських місць та медичних закладів без нагальної потреби. У разі виникнення симптомів ГРВІ та підвищення температури консультуватися з сімейними лікарями в телефонному режимі. Телефон гарячої лінії /099/120-54-44