Шановні працівники землевпорядної служби!

Дата: 14.03.2020 14:12

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу сільської ради Степанецької ОТГ, в.о. старост і мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.

У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий скарб, наша святиня та годувальниця – Українська Земля. Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до обраної справи є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої громади. Маємо надію, що і надалі ваша наполеглива праця сприятиме зміцненню землевпорядної служби, яка щодня вносить свою вагому частку в справу економічного зростання України.

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам злагоди, порозуміння, щастя, благополуччя і успіхів на професійній ниві!

З повагою, сільський голова Олександр Яременко.