До відому жителів Степанецької ОТГ: Ліки безкоштовно або з оплатою 50 відсотків їх вартості - за рахунок коштів бюджету Степанецької громади

Дата: 11.03.2020 12:37

Жителям Степанецької громади,  які належать до окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, що визначені постановою Кабінету Міністрів України "Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань" від 17.08.1998 року №1303, здійснюється безоплатний або пільговий відпуск лікарських засобів за рахунок коштів бюджету громади.

Відпуск лікарських засобів здійснюється КП "Лікарняна аптека Канівського району" за рецептами лікарів КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради у разі амбулаторного лікування основного захворювання, за яким хворому надано пільги (такого, як онкологічні захворювання, ревматизм, ревматоїдний артрит, системні, хронічні, тяжкі захворювання шкіри, туберкульоз, бронхіальна астма, дитячий церебральний параліч, СНІД, ВІЧ-інфекція та інші, зазначені в додатку 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. № 1303).

Безоплатно або на пільгових умовах відпускаються ліки, які зареєстровані в Україні в установленому порядку та включені до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, крім лікарських засобів, що включені до переліку міжнародних непатентованих назв лікарських засобів, згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від  9 листопада 2016р. № 863 "Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів"  та до Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, що затверджується Міністерством охорони здоров’я.