Форум в Черкасах: Влада – Бізнес - Громада

Дата: 10.03.2020 14:05

Олександр Яременко, сільський голова Степанецької ОТГ, відвідав «Форум із питань взаємовигідного партнерства бізнесу, влади і громади», який було організовано Благодійним  фондом «МХП – Громаді» у Черкасах напередодні свята 8-го Березня. До участі у ньому були запрошені  представники ОТГ і сільрад Черкаської і Київської областей, на територіях яких працюють підприємства МХП (Миронівський хлібопродукт, більш відомий як торгова марка «Наша ряба»), керівники підприємств та філій агрохолдингу МХП, очільники Черкаської обласної влади. Голова Черкаської ОДА Роман Боднар озвучив свій конструктивний погляд на відносини між бізнесом і владою та відповів  на актуальні питання, які цікавили представників громад. Про  успіхи  компанії у соціальній роботі з громадами, плани фонду на майбутнє говорили заступник голови правління МХП Ігорь Лещенко, директор НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік та директорка БФ «МХП – Громаді» Тетяна Волочай. Спікери робочих панелей Вікторія Феофілова, Любов Ропало, Тетяна Кавальчук та Іван Подолян у доступній формі розповіли про основи проєктної діяльності, комунікацію в громадах, принципи успішності проєктів у ДФРР, сучасні методи дослідження потреб громади, тощо. Під час панельних дискусій відбувся живий та жвавий обмін думками, обмін досвідом розвитку своїх територій, своїми історіями успіху. У другій частині Форуму присутні отримали музичні вітання, подарунки та розіграли 10 квитків на концерт Олега Винника в Черкасах. «Форум із питань взаємовигідного партнерства бізнесу, влади і громади» є прикладом для всієї України, адже тільки у їх (бізнес, влада, громада) тісній взаємодії вдасться досягти тих результатів, на які так довго чекає українське суспільство.