ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ЧЛЕНІВ ГО «СПІЛКА РИБАЛОК-АМАТОРІВ СЕЛА СТЕПАНЦІ»

Дата: 06.03.2020 17:33

29.02.2020 року відбулися чергові загальні збори громадської організації «Спілка рибалок - аматорів села Степанці» (надалі ГО), в роботі яких прийняли участь: сільський голова Олександр Яременко, перший заступник сільського голови Павло Зоренко, директор СКП «Благоустрій» Ольга Козак, начальник відділу ЖКГ та благоустрою Петро Добровольський, начальник відділу земельних ресурсів Володимир Гаврищук. Головував на зборах Віктор Стоколос. Згідно з порядком денним на зборах розглянули звіт бухгалтера спілки Лесі Стоколос за період з 23.11.2019 по 29.02.2020р., питання співпраці ГО і СКП «Благоустрій», прийняття нових членів ГО, створення ініціативної групи та інше.

Сільський голова Олександр Яременко конструктивно розповів присутнім про ситуацію щодо стану справ із користуванням ставом та запропонував створити ініціативну групу з членів спілки для напрацювання «Правил аматорської риболовлі членами ГО «Спілка рибалок –аматорів села Степанці».

За результатами голосування на зборах:

• визначилися зі складом ініціативної групи в кількості 7 (семи) осіб: Віктор Стоколос, Леся Стоколос, Миколи Почтар, Василь Канівець, Микола Бодненко, Віктор Вовк, Валерій Писаренко;
  • прийняли в члени ГО «Спілка рибалок - аматорів села Степанці» нових 75 осіб;
  • затвердили порядок використання членських внесків та пропозиції відносно штрафів для членів ГО за засмічення території;
  • вирішили 21.03.2020р. провести біля сільського ставу у Степанцях, силами членів спілки весняну толоку (збір о 9.30 21 березня біля стадіону «Маракана»).

В цілому збори пройшли конструктивно, в дружній атмосфері.

Віктор Стоколос,

голова ГО «Спілка рибалок - аматорів села Степанці»