ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Дата: 24.02.2020 15:38

За підсумками І етапу (районного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році до Черкаської Малої академії наук були направлені роботи таких учнів:

- Власенко Максим Іванович, учень 11 класу Степанецького ліцею, робота - «Визначення енергоефективності та енергоощадності електричних ламп у побуті», науковий керівник Степанець Світлана Анатоліївна;

- Ткаченко Олександр Андрійович, учень 10 класу Степанецького ліцею, робота «Особливості геоморфологічної будови яружних систем Канівського району (на прикладі села Степанці)», науковий керівник Почтар Юлія Миколаївна;

- Бурчило Вікторія Вікторівна, учениця 10 класу Мартинівського ліцею, робота «Отримання прибутку шляхом екологічної діяльності активу учнівського самоврядування», науковий керівник Костенко Олександр Вікторович ;

- Бурчило Надія Вікторівна, учениця 10 класу Мартинівського ліцею, робота «Ландшафтнозумовлені мікротопоніми села Мартинівка», науковий керівник Щербак Вікторія Віталіївна ;

- Сімйонова Тетяна Тарасівна, учениця 10 класу Мартинівського ліцею, робота «Деякі цікаві точки та лінії в трикутнику», науковий керівник Ніколенко Надія Олександрівна.

02 лютого на базі Черкаської спеціалізованої школи І-IIІ ступенів № 28 ім. Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради відбувся 2 тур (оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін), за результатами якого Ткаченко Олександр та Бурчило Надія були допущені до участі у 3 турі ІІ етапу(обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 3 тур відбувся 15 лютого 2020 року у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

За оцінками журі у 3 турі ІІ етапу(обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України ІІ місце посіла учениця 10 класу Мартинівського ліцею Бурчило Надія (науковий керівник Щербак Вікторія Віталіївна). Переможець обласного етапу та науковий керівник будуть нагороджені грошовими винагородами, а всі учасники грамотами.

Щиро вітаємо переможця та всіх учасників! Бажаємо високих наукових звершень!  Завжди ставте нові цілі та впевнено крокуйте  до перемог!