У СТЕПАНЦЯХ ВІДБУЛИСЯ ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ

Дата: 24.02.2020 12:55

В приміщені будинку культури с. Степанці по вулиці Шевченка 23,  18 та 21 лютого 2020 р.  проходили земельні торги з продажу права оренди у формі аукціону.

18. 02. 2020 року  об 11:00 год.  до продажу було запропоновано 8 земельних ділянок. За результатами аукціону продано право оренди на  3 земельні  ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності  за межами населених  пунктів Степанецької сільської ради загальною площею 57,3000 га на загальну суму річної орендної плати 366465,65 грн., що в середньому становить 26,33% орендної плати від нормативної грошової оцінки землі;

21. 02. 2020 року  об 11: 00 год  до продажу було запропоновано 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених  пунктів Степанецької сільської ради.

За результатами аукціону продано право оренди на 7 земельних ділянок загальною площею 21,1492 га на загальну суму річної орендної плати  171648,89 грн.,  що в середньому становить 30,50% орендної плати від нормативної грошової оцінки землі.