В Степанецьку громаду завітала мобільна група для допомоги у внесенні відомостей в аграрний реєстр.

Дата: 19.02.2020 09:04

18 лютого 2020 року о 12 годині в приміщенні Степанецького будинку культури провела роботу мобільна група Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з роз’яснювальної роботи  при внесенні відомостей в аграрний реєстр. Директор цього Центру Сергій Брус пояснив місцевим аграріям як потрібно вносити відомості про себе в систему, розповів про саму цю систему – для чого вона, і що це дає аграріям. Також спеціалісти мобільної групи зібрали відгуки про її функціонування та роботу. В ході зустрічі  надавалися консультації із земельних питань всім присутнім, а саме: Андрію Мікуліну, Сергію Чугреєву, Руслану Булаху, Юрію Буту, Віталію Ракоїду та іншім. Зустріч пройшла конструктивно, в невимушеній дружній атмосфері. Аграрії вдячні за отриману допомогу і корисну інформацію.