МАРТИНІВКА СТАЛА ЮВІЛЯРУ РІДНИМ СЕЛОМ

Дата: 18.02.2020 09:29

16 лютого 2020 року відсвяткував свій 80-ти річний ювілей житель Мартинівки, Яровець Микола Борисович. Родом він із села  Проскурівка, Бобринського району, Кіровоградської області. Ювіляр закінчив Сорочянівську восьмирічку та Бобринську авто-школу,  відслужив у армії. В 1962 році в потязі зустрів свою майбутню дружину, Ольгу Павлівну. Побралися молодята 1966 року та вже наступного, 1967-го переїхали в  Мартинівку, Канівського району, де побудували будинок і посадили красивий сад. Микола Борисович все життя міцно «тримав баранку», працюючи водієм у місцевому колгоспі до самої пенсії. Ветеран праці, разом з дружиною, виховали двох доньок та мають трьох онуків. Ювіляр привітно зустрів представників Степанецької ОТГ, які прийшли його привітати, щиро дякував за подарунок та приємні слова.