Відбувся семінар клубних та бібліотечних працівників Степанецької ОТГ

Дата: 17.02.2020 15:46

12 лютого 2020 року, за ініціативи керівника КЗ «Центр культури  і дозвілля Степанецької ОТГ»  Юлії Мітакі та згідно плану творчо-виробничої діяльності закладів культури, в приміщенні Степанецького будинку культури відбувся  семінар для клубних та бібліотечних працівників всіх старостинських округів громади.  Участь у його роботі прийняла  новопризначений методист  комунального закладу Людмила Бовшик, яка має 16-річний стаж роботи в районному будинку культури, відповідну фахову підготовку та досвід роботи. Но семінарі було розглянуто ряд важливих питань, підведено підсумок роботи закладів культури Степанецької ОТГ за 2019 рік, розглянуто план роботи на 2020 рік. Директор ознайомила присутніх з вимогами щодо ведення необхідної документації, повідомила про стан комплектування фондів. Для більш змістовного і цікавого  відзначення центральних заходів Степанецької ОТГ Юлія Вікторівна, керуючись думкою колег, рівномірно розподілила їх проведення  між будинками культури. Для ефективного використання робочого часу, оновили та затвердили графіки роботи бібліотек і будинків культури. Серед іншого, повідомили всім про участь колективів художньої самодіяльності та майстрів декоративно – прикладного мистецтва закладів культури в обласних та місцевих оглядах - конкурсах та культурно – мистецьких заходах, нагадали порядок здійснення передплати періодичних видань на 1 півріччя 2020 року та вирішили об’єднати роботу клубних працівників та бібліотекарів під час проведення масових заходів.