ГАРНИЙ ЮВІЛЕЙ – ТО ПОДАРУНОК ДОЛІ

Дата: 17.02.2020 12:55

15 лютого цього року відсвяткував 80-й ювілей корінний житель села Степанці Василь Степанович Плисюк. Трудова діяльність ювіляра проходила в Степанецькому відділенні «Сільгосптехніка», де він  від молодого передового робітника став ветераном праці. Одружений, разом з дружиною наступного року святкуватимуть 60-ту річницю свого весілля. Подружжя  виховало дочку та сина, мають двох онуків, любов від рідних та повагу від односельчан. В такий гарний, святковий день в родині Плисюків було людно. Рідні і близькі люди, представники Степанецької ОТГ від імені сільського голови Олександра Яременка, виконавчого комітету та жителів села привітали іменинника, подарували йому добрі слова та подарунки на згадку.