Досягнення ОТГ Черкащини увійшли до січневої «Книги успіхів»

Дата: 13.02.2020 09:24

Децентралізація влади і фінансів помітно змінила нашу країну. Нові можливості, отримані завдяки реформі, органи місцевого самоврядування успішно використовують для розширення спектру публічних послуг та підвищення їх якості. Зміни на краще охоплюють практично усі сфери життя громад: освіту, охорону здоров’я, ЖКГ, соціальний захист та безпеку. У роботу місцевих рад активно впроваджуються інформаційні технології та сучасні інструменти залучення жителів до прийняття рішень, суттєва увага приділяється молодому поколінню. І ще один цікавий тренд- громади все більше уваги спрямовують на залучення інвестицій, місцевий економічний розвиток, енергоефективність. Щоб показати результати цієї роботи, щорічно видається «Книга успіхів». У новий її випуск увійшло близько 80 історій, в тому числі і трьох ОТГ з Черкащини, які на конкретних прикладах доводять позитивний вплив реформи з децентралізації на життя громад та зростання їх добробуту. Зокрема, у ній ви можете прочитати про Балаклеївську ОТГ, Смілянського району  та будівництво тут сонячної електростанції, Степанецьку ОТГ, Канівського району та створення в ній «Центру розвитку особистості «STEPHUB», а також Матусівську ОТГ, Шполянського району й створення сучасного ЦНАП.
Видання підготовлено в рамках Проєкту USAID ПУЛЬС, який Асоціація міст України реалізує за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Впровадження проєкту стало можливим завдяки підтримці американського народу, здійсненій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст не обов’язково відображає думку USAID або Уряду США.

Посилання (повна версія книги)