Рятувальники провели профілактичне відпрацювання з громадянами Степанецької ОТГ

Дата: 13.02.2020 09:20

З початку року співробітники Канівського районного відділу  Управління ДСНС України у Черкаській області активно проводять профілактичні бесіди з громадянами. Головним завданням таких заходів є донесення до людей правил пожежної безпеки під час опалювального сезону. Так, 6 лютого 2020 року, рятувальники провели комплексне відпрацювання ряду населених пунктів Степанецької об’єднаної територіальної громади. Цього дня, фахівці ДСНС завітали до мешканців сіл Мартинівка, Дарівка, Ключники. Спілкуючись з громадянами, працівники Служби порятунку «101» звернули увагу на основні правила пожежної безпеки в побуті, зокрема, правила безпечного користування опалювальними приладами. Нагадали про періодичне очищення димоходів від сажі, усунення тріщин та перевірки справності електронагрівальних приладів. Відвідавши багатодітні сім’ї, вогнеборці акцентували увагу батьків на безпеці своїх чад та звернулись з проханням не залишати малечу без нагляду. Користуючись нагодою, кожному жителю села, з ким було проведено бесіду, рятувальники вручили листівки з правилами безпеки та правилами поводження з вибухонебезпечними предметами.

За матеріалами сайту Канівського районного відділу

Управління ДСНС України у Черкаській області