Підведено підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 11.02.2020 09:55

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 27.08.2019 № 182 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році» у листопаді-грудні 2019 року було заплановано проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Листомвід 09.09.2019 №01-14/696 відділ освіти, молоді, спорту та культури Канівської районної державної адміністрації відмовився виступити організатором районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді району відділ освіти Степанецької ОТГ ініціював проведення ІІ (районного) етапу олімпіад у Степанецькій громаді. До участі в олімпіадах долучилися Межиріцька, Ліплявська, Литвинецька, Бобрицька ОТГ та Державний навчальний заклад «Канівське вище професійне училище». Переможці районного етапу взяли участь у III (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Нашу громаду на обласному рівні представляли п’ять учнів Степанецького ліцею. Степанець Каріна, учениця 8 класу, брала участь у олімпіадах з географії, хімії, фізики, української мови та літератури. Ткаченко Олександр, учень 10 класу, - з біології, математики, історії. Яременко Дарина, учениця 11 класу, - з української мови та літератури. Лагодіч Вікторія, учениця 10 класу, - з хімії. Лисак Ліна, учениця 9 класу, - з правознавства. За рішенням оргкомітету і журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2019/2020 навчальному році переможцем став Ткаченко Олександр, посівши ІІІ місце (учитель Степанець Світлана Анатоліївна), а з географії  перемогу здобула  Степанець Каріна, яка виборола ІІІ місце (учитель Сурмач Ірина Василівна). Згідно комплексної Програми розвитку освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади  на 2017 – 2021 роки та з метою стимулювання до навчання переможці ІІІ етапу Всеукраїнський предметних олімпіад отримають по 2000 грн. грошової премії, а педагогічним працівникам, які підготували переможців,  виплатиться винагорода  в розмірі 50% від грошової премії переможця. Щиро вітаємо Степанець Каріну та Ткаченка Олександра з перемогою, бажаємо їм успішно долати ще вищі сходинки науки. Висловлюємо подяку педагогам, які взяли активну участь у проведенні олімпіад.

За інформацією відділу освіти

Степанецької ОТГ