ВСЕ ВИТРИМАЛИ І ПЕРЕМОГЛИ…

Дата: 07.02.2020 22:37

Під час Другої світової війни, в січні-лютому 1944 року, в результаті виснажливих боїв за Дніпро та Корсунь-Шевченківської операції, з непомірними втратами, Червона армія звільнила правобережні села Канівщини від німецько-фашистських загарбників. Щорічно, в ці дні, жителі сіл Канівського району проводять мітинги, покладання квітів до пам’ятників та обелісків, вшановують полеглих воїнів хвилиною мовчання. Так 07 лютого 2020 року урочисті заходи відбулися в селах Попівка та Горобіївка Степанецької об’єднаної територіальної громади за участі ветеранів Другої світової війни, учнівської молоді, керівництва старостинських округів та Степанецької сільської ради. Завітали і гості з Канева,  директор клубу-музею «Ветеран» Володимир Балан та представники Канівського військово-патріотичного клубу «Пам’ять» Віктор Тригуб і Віталій Кутах. З кожним роком стрій сивочолих ветеранів зменшується, але вони з нами допоки живе пам’ять про них та про їх подвиг. ПАМ’ЯТАЄМО! ШАНУЄМО! Слава Україні! Слава Героям!