За даними Українського гідрометеорологічного центру в Україні очікується погіршення погодних умов, а в Києві 5-го лютого випаде до 10 см снігу!

Дата: 04.02.2020 13:34

5-6 лютого на Черкащині, в Степанецькій ОТГ, очікується погіршення погодних умов, а саме:

значний сніг, утворення снігового покрову висотою 10-15 см, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу, пориви вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, снігові замети. Очікувані погодні умови можуть спричинити порушення та припинення руху транспорту на дорогах та вулицях (II рівень загрози, помаранчевий), ускладнити роботу підприємств енергетики та комунального господарства. Рекомендується, без нагальної необхідності, не виїздити з дому власними авто, а скористатися громадським транспортом. Пішоходам же бути уважними, користуватися тротуарами, переходити дорогу тільки у відведених для цього місцях.