ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2020: КОЛИ СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО, ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ І ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Дата: 31.01.2020 22:13

Основна сесія ЗНО у 2020 році триватиме від 21 травня до 15 червня.

В Україні від 3 лютого стартує реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) 2020 року і триватиме вона до 24 березня. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Хто може взяти участь?

• Випускники шкіл 2020 року
  • Учні (слухачі) закладів професійно-технічної освіти
  • Студенти закладів вищої освіти
  • Випускники, які навчаються за кордоном і у 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту
  • Випускники минулих років

Як зареєструватись?

Щоб успішно зареєструватися для участі в ЗНО, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру. Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу "Зареєструватися" на сайті: www.testportal.gov.ua. Після того, як ви надіслали пакет документів для реєстрації до регіонального центру, ви маєте можливість за допомогою сервісу "Стан опрацювання документів" перевірити, на якому етапі опрацювання ваші документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу. Оброблення реєстраційних документів триває не довше 10 робочих днів від моменту їхнього надходження до регіонального центру. Також в УЦОЯО додали, що процедура реєстрації залежить від того, чи проходитиме особа державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО. Якщо так, то особа має вибрати предмети (не більше чотирьох) з яких вона буде складати ДПА у формі ЗНО. При чому обов’язковим предметом ДПА є українська мова. Другим обов’язковим предметом - математика або історія України (за вибором). Третій предмет можна обрати самостійно. Для зарахування оцінок за державну підсумкову атестацію можна вибрати й математику, й історію України та пройти зовнішнє оцінювання з цих предметів. Далі треба повідомити адміністрацію навчального закладу про обрані предмети, а керівники закладів освіти мають сформувати списки та надіслати документи учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО до 17 березня 2020 року. Також зареєструватися для участі у ЗНО мають право і особи з тимчасово неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою. Вони повинні в установлений термін надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу регіонального центру. Також для цієї категорії осіб буде проведена додаткова сесія ЗНО, на яку можна зареєструватися від 3 лютого до 24 березня.

ЗНО 2020