КП «СТЕП-АГРОБУД» ПРЕДСТАВЛЕНО ДО УЧАСТІ У НАЦІОНАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ «ВИБІР СПОЖИВАЧА»

Дата: 28.01.2020 16:03

Фото без описуФото без опису

За результатами проведення підсумків галузевої аналітики 2019 року, яка проводиться кожного року з метою визначення та відзнаки кращих підприємств галузі, що надають якісні та надійні послуги, відзнаки та розвитку підприємств соціально важливого і стратегічного значення, компанія  КП "СТЕП-АГРОБУД" (директор – Володимир Степанець ) була розглянута серед діючих компаній галузі (КВЕД 01.11) та підприємств малого і середнього бізнесу регіону Черкаської області і за попередніми результатами експертного аналізу віднесена до числа рекомендованих та включена в реєстр «Кращих постачальників товарів та послуг 2019 року».

Статус «Вибір споживача» підкреслює високу якість роботи і престижність компанії, її значиму роль у розвитку галузі та регіону. Відзнака показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними та якісними. Реєстр формується щорічно на основі експертної оцінки комісії Аналітичного центру та за участі головних організаційних партнерів. Кожна компанія проходить аналіз за показниками, що характеризують попит послуги

або товару серед клієнтів та споживачів. В реєстр може бути включено лише 3% діючих підприємств галузі. Результати проведеної аналітики публікуються на відкритому порталі з правом комерційного використання.

Відповідно до умов номінації  КП "СТЕП-АГРОБУД"  надається можливість отримання:

• Національного сертифікату «Вибір споживача 2019»;
  • Статус-нагороди «Вибір споживача 2019»;
  • Торгової марки «Вибір споживача 2019» для розміщення на упаковці, сайті або документах;
  • Прес-релізу про компанію на офіційному порталі Аналітичного центру та в ЗМІ (ТСН, Корреспондент.net, 1+1, УНІАН та Сегодня.ua);
  • Трьох сертифікатів для кращих спеціалістів компанії.

Команда Аналітичного центру вітає керівництво громади  з цією подією та виражає подяку колективу компанії за добросовісне виконання обов'язків перед клієнтами, відмінну якість послуг, створення робочих місць і внесок у розвиток галузі!