Степанецька громада та БФ "МХП - Громаді" відкрили 24 січня 2020 року Центр активного довголіття для людей літнього віку.

Дата: 27.01.2020 19:01

У Степанцях стартував новий проєкт Благодійного фонду "МХП - Громаді" - Центр активного довголіття. Його мета в організації якісного дозвілля людей літнього віку, яке включатиме зустрічі з цікавими людьми, різноманітні майстер-класи, допомогу у користуванні сучасними технологіями, діалог між різними поколіннями тощо. Перша зустріч відбулася у приміщенні Степанецького Будинку культури і зібрала близько 40 учасників. Завдяки жвавому обговоренню планів та перспектив новоствореного Центру стало зрозуміло, як багато у Степанецькій громаді людей з активною життєвою позицією, здатних до саморозвитку та підтримки один одного. Окремої уваги заслуговує спілкування учасників з досвідченим психологом, президентом Української асоціації транзакційного аналізу Сергієм Мордюшенко, який поділився практичним досвідом своєї роботи зі старшим поколінням, підкреслив важливість проактивного ставлення людей до власного життя. У творчій атмосфері відбувся майстер-клас від бібліотекаря Степанецького будинку культури Ніни Хоменко, де учасники: Лідія Стрельнік, Віра Неподобна, Надія Брондзя, Галина Харченко, Ольга Сіцінська, Віра Ласкава, Наталія Сінєльнік, Раїса Добровольська, Людмила Мозгова та інші власноруч виготовляли красиві декоративні вироби, створювали мапу України із гарбузового насіння. Не обійшлося і без класичного чаювання із різноманітними  смаколиками. "Центр активного довголіття" стартував в Степанецькій громаді і продовжить своє існування в інших селах Черкаської області, зокрема у Будищі,  Келеберді та Водяниках. А всіх охочих літніх людей Степанецької ОТГ запрошуємо на наступну зустріч, яка відбудеться у лютому (про це буде оголошено більш детально на офіційному сайті громади). Обов'язково долучайтеся до Центру активного довголіття, найцікавіше чекає попереду!