У Степанецькій громаді пройшли заходи до Дня Соборності

Дата: 23.01.2020 11:41

22 січня цього року жителі Степанецької громади приєдналися до святкування дня Соборності та 101-ї річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно–Української Народної Республіки. По всіх старостинських округах ОТГ пройшли відповідні заходи, приурочені цій події. Приємно, що історія України, нашого народу не забувається і передається молодому поколінню.

В  рамках святкування Дня Соборності України, у навчальних закладах Степанецької ОТГ, було проведено ряд заходів, а саме: тематичні лінійки, виховні години, тематичні уроки, виставки літератури, конкурси малюнків,  конкурсні програми,  перегляд фільмів, слайд-презентації, інформаційні хвилинки, оформлено тематичні куточки, експозиції. Користувачі бібліотеки с. Мартинівка та відвідувачі старостинського округу мали змогу переглянути книжкову  виставку-привітання:  «Соборність Духу, Розуму і Серця». В селі Степанці, окрім заходів, проведених в ліцеї, діти разом із вчителями Світланою Чорноіван та Людмилою Негуляєвою, представниками виконавчого комітету та працівниками культури поклали квіти до стелли «Героям Слава». Також було проведено урочистий мітинг, де з вітальними словами до усіх присутніх звернулась секретар Степанецької сільської ради Наталія Вовчинська.