ТЕНІС – ЦЕ НЕ ПРОСТО СПОРТ. ЦЕ ЗНАЙОМСТВА, СПІЛКУВАННЯ І ДРУЖБА

Дата: 22.01.2020 08:43

Настільний теніс - проста, не затратна, доступна людям різного віку гра. Приємною несподіванкою для багатьох жителів Павлівського старостинського округу стало придбання тенісного столу для сільського клубу. Тепер усі охочі можуть безкоштовно пограти в настільний теніс.

Щиру подяку за оновлення клубу висловлюють місцеві жителі Валентині Балинській, директору ТОВ "Мир-Сем", за її постійну турботу і внесок у духовний та спортивний розвиток молодого покоління.

Завідувачка клубу Тетяна Яременко розповідає, що з появою цього подарунка відвідувачів стало значно більше. Серед них і учасники художньої самодіяльності села Павлівки: Олександр Помінчук, Віталій Руденко, Володимир Герман, Ангеліна Ясинчук, Ангеліна Мітакі, Вікторія Соломко, Катерина Крохмаль, Віталіна Хорош, Анна Савустяненко, Ірина Онищенко. Тетяні Олегівні дуже приємно працювати, коли вона бачить повну залу зацікавлених людей. Вона сподівається, що молодечий запал і азарт не згасне, а відвідувачів й надалі більшатиме.