Центр активного довголіття

Дата: 18.01.2020 15:11

24 січня цього року запрошуємо всіх бажаючих на  відкриття першого Центру активного довголіття від МХП, який буде організовано у Степанцях на базі Центру розвитку особистості STEPHUB. Він збиратиме літніх людей передпенсійного та пенсійного віку і навчатиме їх бути адаптованими до сучасного світу.

Через зустрічі з цікавими особистостями, психологами, громадськими діячами, фахівцями з інформаційних технологій, лікарями, письменниками, художниками, представниками влади тощо літні люди зможуть отримати знання і вміння, що допоможуть їм бути компетентними в багатьох важливих питання та проблемах сьогодення. Таке дозвілля буде дуже корисним і цікавим для  літніх людей, які прагнуть бути сучасними і молодими душею. Під час першої  зустрічі з учасниками Центру проведе бесіду кваліфікований психолог, буде організовано солодкий стіл та цікавий майстер-клас. Участь безкоштовна.

Проєкт "Центр активного довголіття від МХП" фінансуватиметься агрохолдингом спільно з Степанецькою громадою.