ВМІЛА І БУДУВАТИ, І СМАЧНО ГОТУВАТИ

Дата: 16.01.2020 10:59

15 січня 2020 року відсвяткувала свій 80-річний ювілей корінна жителька села Мартинівка Віра Полікарпівна Кучеренко. Ювілярка закінчила 7 класів Мартинівської середньої школи.  Отримала професію штукатура в ФЗУ (фабрично заводське училище). Все своє життя пропрацювала в комунгоспі колгоспу ім. Кірова. Багато жителів села вдячні їй за допомогу в будівництві своїх житлових будинків, адже Віра Полікарпівна нікому не відмовляла в допомозі.

Ювілярка мала неабиякий кулінарний хист, після виходу на пенсію працювала кухарем в столові місцевого колгоспу, а жодне сільське весілля не проходило без участі Віри Полікарпівни та її смачних страв.

У 1959 році вийшла заміж. Разом з чоловіком виховали двох дітей.  Донька Ольга в даний часів підтримує хвору матір.

Ювілярка привітно зустріла представників Степанецької ОТГ, які прийшли її привітати від імені сільського голови Олександра Яременка, щиро дякувала за подарунок та приємні слова.