НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ВІД ПРАЦІВНИКІВ СКП «БЛАГОУСТРІЙ»

Дата: 15.01.2020 14:24

Сани, олень, ялинка: чим ще дивували жителів Степанецької громади  у ці новорічні свята?

До новорічно-різдвяних свят  для жителів та гостей громади  приготували святковий сюрприз. Увагу перехожих привертала казкова композиція на фоні центральної новорічної ялинки села Степанці.

За виготовлення цих прикрас взялися  працівники СКП «Благоустрій», які старанно виготовляли цю дивовижну композицію із підручних матеріалів. Хлопці вивчили схеми в Інтернеті, допрацювали їх, внесли власні корективи. Взяли метал, дріт і почали. Формував, зварював фігури Павло Бойко. Йому допомагали інші працівники  «Благоустрою». Каркас обмотали світлодіодною гірляндою, щоб фігури набули чітких сяючих обрисів.

Тож впродовж всіх новорічних святкувань в громаді гарний настрій, окрім зеленої красуні,  дарував яскравий олень та справжні санчата Діда Мороза.

Композиція також слугувала прекрасною фото зоною, адже зробити новорічну світлину з цими сяючими героями було багато бажаючих.

Хочеться подякувати нашим умільцям за їхні золоті руки та добре серце і за такий гарний новорічний сюрприз.