ЮВІЛЕЙ У ХОРОШОЇ ТА ПОВАЖНОЇ ЛЮДИНИ

Дата: 13.01.2020 15:33

Місцевий  житель села Степанці Олександр Антонович Козак  відсвяткував   свою  ювілейну  дату 12  січня  2020 року,   йому  виповнилося 85 років.  Після закінчення   місцевої  школи  продовжив навчання   в  Степанецькому ПТУ-35. Потім доля занесла його в далекі краї, піднімати цілину. Та все ж таки рідна земля манила назад, додому. Повернувся, одружився, разом із дружиною виховали двох чудових синів,  працював на рідній землі трактористом, потім  електриком  в колгоспі. Наразі  проживає  разом  з дружиною в рідному селі, мають двох онуків. З поважною датою ювіляра  привітали від  імені  Степанецької  об’єднаної територіальної громади  представники  виконавчого комітету Степанецької сільської ради.  Імениннику  від щирого серця  побажали міцного здоров’я, мирного неба  та подарували  теплий подарунок  на згадку.