В СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИЛИ ПРОЕКТ «БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА – СПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС, СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

Дата: 27.12.2019 12:03

23 грудня 2019 року в приміщені Степанецької сільської ради відбулося урочисте відкриття проекту «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність». Такий проект передбачає забезпечення громадської безпеки, як стану захищеності інтересів людини, суспільства й держави та є одним із завдань органів місцевого самоврядування, що випливають із аспектів децентралізації влади.

Степанецька ОТГ як орган місцевого самоврядування має на меті підтримати формування сталих зв’язків, що сприяють впровадженню підзвітності поліції, залучення громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечують попередження злочинності, розвивають безпечне середовище в громаді на основі діалогу різних зацікавлених учасників на рівні громади..

Для цього було придбано та встановлено сучасні системи інтелектуального контролю безпеки, яка здійснюватиме моніторинг, своєчасне інформування та координацію всіх ланок, відповідальних за безпеку, а також зв’язок з населенням, що необхідні для:

- покращення умов проживання в громаді;

- формування успішних практик децентралізації в Черкаській області та Україні.

Реалізація Проекту сприятиме покращенню криміногенної ситуації в громаді, підвищенню комфорту проживання у селі, підвищить рівень довіри населення до влади, що в свою чергу покращить інвестиційний клімат для інвесторів.

Виконавчий комітет Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області здійснює заходи по технічному та організаційному супроводі проекту, веде організаційно - правове забезпечення та контроль за здійсненням проекту, а також передбачає в сільському бюджеті кошти для реалізації проекту.