Проведено виїзний прийом громадян в Степанецькій ОТГ

Дата: 20.12.2019 10:53

19.12.2019р.  в приміщенні Степанецької сільської ради ОТГ заступником начальника Канівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Тетяною Проскуряковою, згідно графіка проведено виїзний прийом на віддаленому робочому місці в Степанецькій об”єднаній територіальній громаді з використанням  бази даних Пенсійного фонду України.

Надано громадянам роз’яснення з питань призначення (перерахунку) пенсії, відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсії”. В тому числі про

порядок обчислення власних пенсійних виплат, наявний страховий стаж, попередній перегляд документів для призначення майбутньої пенсії.

Провела бесіду про способи реєстрації та переваги користування Веб-порталом Пенсійного фонду України про можливість скористатися новим сервісом призначення пенсії в «одне відвідування».

Розміщено на стенді рекламні листівки. Особисто надано консультацій 8 особам, зареєстровано 2 заяви на Веб-порталі та 1 перерахунок з пенсії по інвалідності на пенсію за віком, розповсюджені інформаційні брошури.

Довідково: в с. Степанці проживає 868 пенсіонерів.