А до нас завітав Святий Миколай!
З початком зими приходять зимові свята та розваги. Перше свято, якого з нетерпінням чекають не лише діти, а й дорослі – це день Святого Миколая. Для християн із давніх-давен Святий Миколай є зразком віри, покори та милосердя. Він завжди є чудодійним для всіх. Кожен щиро вірить, що добрий покровитель допоможе здійснити найзаповітніші мрії, принесе подарунки і солодощі.
Тож, 19 грудня без традицій улюбленого свята у Степанецькій громаді ніхто не залишився. У гості до працівників Степанецької ради завітав Святий Миколай у дитячих співах та віршах, з якими вони прийшли привітати дорослих. В цей день учні Степанецького ліцею також привітали майже всі організації та підприємства, які розміщені та працюють на тереторії села. Вони привітали усіх з днем Святого Миколая, побажали миру, злагоди, здоров’я та натхнення до нових звершень, а також і самі не залишилися без щедрих подарунків.
Та свято Миколая продовжилося і для наймолодших жителів громади. У будинку культури на дітлахів чекало багато сюрпризів: лялькова вистава, цікавий мультик, ігри, конкурси, призи. Також, цього дня Святий Миколай не забув і про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – для них за кошти громади було придбано подарунки. Тож, у таке прекрасне свято дитинства і добра в Степанецькій громаді огорнули теплом і ласкою всіх наших маленьких мешканців.