День працівників органів РАЦС

Дата: 18.12.2019 09:06

Щорічно 18 грудня професійне свято відзначають працівники органів реєстрації актів цивільного стану.

Сьогодні два кораблі виходять в довге спільне плавання в океан під назвою «Сімейне життя». Чули ж таке? Якщо ні, то ще обов’язково почуєте. Адже з органами РАЦСу хоч раз в житті, але стикається кожен з нас.

У РАЦСі життя починається, тут воно й закінчується. Батьки отримують тут свідоцтва про народження своїх малюків. І навіть останній запис в житті людини теж проходить через РАЦС.

Звертаються в цю службу і тоді, коли хочуть змінити прізвище, національність або навіть ім’я, а також для пошуку загублених родичів чи оформлення усиновлення. Приходять в РАГС і люди, що втратили близького і ті, хто зважився на розлучення.

Тому працівники РАЦСу не тільки розбираються в цивільному та сімейному праві, а ще й в психології. У професійне свято побажаємо, щоб їхні кар’єрні кораблі ніколи не збивалися з курсу, а кількість зареєстрованих радісних подій у багато разів перевищувала сумні.