Андріївські вечорниці – весело та цікаво

Дата: 15.12.2019 19:03

Здавна вночі з 12 на 13 грудня на свято Андрія у молоді був звичай ворожити, кусати калиту та вгадувати своє майбутнє.

В Степанецькій громаді молодь теж не забула про цей цікавий давній звичай.  Веселі святкування пройшли по всіх навчальних закладах ОТГ.

А  ще 13 грудня  старшокласники Степанецького ліцею завітали в гості до учнів Мартинівського НВК на святкування Свята Калити. Такі дружні візити вже стали традиційними.

Під час вечорниць вдалось не тільки відтворити традиції, а й виготовити Різдвяну зірку, адже зі свята Андрія Первозванного починають підготовку до Нового року та Різдва.

Такі зустрічі дуже подобаються учням, тому що, під час них діти знаходять нових друзів, весело проводять час і мають можливість проявити кращі сторони своєї особистості, продемонструвати таланти.
Вечір пройшов у веселій, дружній атмосфері та закінчився дискотекою. Степанецькі школярі дуже  вдячні учням та вчителям Мартинівського НВК за теплий прийом та цікавий захід і запросили  їх на святкування Нового року до свого ліцею.