ТИМ, ХТО ВРЯТУВАВ СВІТ

Дата: 16.12.2019 18:57

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

Тож 14 грудня у Степанецькій громаді відбулися заходи присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - жителів Степанецької ОТГ, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття.

Звертаючись до присутніх, секретар Степанецької сільської ради ОТГ Наталія Вовчинська подякувала усім тим хто без вагань жертвував власним життям та здоров’ям в тій страшній боротьбі з атомом. Побажала миру та здоров’я ліквідаторам та їх родинам, а також закликала пам’ятати про ту трагедію та людей, які собою закрили людство від пекельного радіаційного туману. На завершення заходу, від імені сільського голови Олександра Яременка, в.о. старост, виконавчого комітету та депутатського корпусу, почесним гостям було вручені подарунки на згадку.