Черкаська область, Канівський район

Кубок Чигирина з волейболу

Дата: 16.12.2019 15:00

15 грудня 2019 року в спортивній залі Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів №2 відбувся VІ традиційний відкритий  турнір на Кубок м. Чигирин з волейболу.

До славного міста Чигирина прибули позмагатися за головний трофей турніру команди міст: Кременчук,  Чорнобай, СК «Росава»  с. Степанці та господарі турніру команда м.Чигирин.

На відкритті турніру учасників змагань привітав заступник міського голови Василь Кисіль.

Турнір проводився за коловою системою. Всі ігри проходили в цікавій та напруженій боротьбі. Технічний та комбінаційний волейбол демонстрували молоді спортсмени СК «Росава».  Команда м. Кременчук вирізнялася більше злагодженими діями та надійною грою в захисті, господарі змагань продемонстрували волю до перемоги та чіткі дії в нападі.

В результаті безкомпромісної боротьби  три команди набрали по 6 очок і тільки після підрахунку різниці кількості виграних і програних м’ячів між цими командами місця розпреділено таким чином:

І місце виборола дружна команда м. Чигирин,

ІІ місце здобула команда м. Кременчук,

ІІІ місце посіли волейболісти СК «Росава» с. Степанці,

IV місце за спортсменами з м. Чорнобай.

Переможці турніру отримали пам’ятний Кубок турніру, а призери – медалі відповідного ґатунку. Нагородження провели: заступник міського голови Василь Кисіль, та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради Віталій Синяков.