ІІ етап новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»та виставки-конкурсу «Український сувенір»

Дата: 10.12.2019 16:34

04 грудня до Степанецького ліцею завітали: Світлана Ніколаєнко  - начальник відділу з охорони навколишнього середовища ПрАТ «МХП», Діна Гончар - інженер з охорони навколишнього середовища ПрАТ «МХП», Марина Індутна - директор комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості», Віолетта Семенова  - головний спеціаліст відділу освіти Степанецької ОТГ. Жюрі були вражені красою, оригінальністю та різноманітністю композицій. Кращими композиціями, які відібрали на участь у обласному етапі конкурсу виявилися роботи учнів  КЗ «Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області: Тетяни Кузьменко  – стилізована ялинка «Українська  красуня», Соломії Коваль  - композиція «Будиночок Діда Мороза», Софії Курницької -  робота «Ялинка для Лісовика» та роботи

учнів  КЗ «Мартинівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»: Ксенії Кривобабко, Богдана Крикуна, Дениса Ліщенка, Михайла Бірічевського - стилізована ялинка «Чудо-квітка розпустилась й на ялинці оселилась»,  Максима Костенка сюжетна композиція «На подвір’ї в Сніговичка», Даніїла Ніколаєва - стилізована ялинка «Модниця- ялинонька»,  Лілії Безпалої – робота «Кучерява, зелененька в нас ялинонька гарненька»,  Данііла Ніколаєва - новорічна картина «Веселе оленя», Сергія Сливи, Дмитра Будника, Маргарити Тесак -  стилізована ялинка «Черевички взула модні і спідничку файну. Ця ялинка неймовірна – рожева та гарна».

Бажаємо успіхів нашим талановитим та творчим учасникам, а також щиро дякуємо всім хто прийняв участь у конкурсі, дітям та батькам.