«STEPHUB» БУДЕ МАТИ СВІЙ Х-БАНЕР

Дата: 05.12.2019 10:31

Яскравий і стильний дизайн банера для «Центру розвитку особистості «STEPHUB» розробила ініціативна група учнів Степанецького ліцею під керівництвом педагогічного працівника Світлани Чорноіван. Професійний дизайнер вніс деякі поправки у макет, і вже скоро Х-банер буде доставлено у Степанці.

Іміджевий продукт не лише прикрашатиме «STEPHUB», а й слугуватиме інструментом для впізнаваності Степанецької ОТГ під час різноманітних заходів, які в майбутньому відбуватимуться в Центрі розвитку особистості. Також учні переконані, що яскравий дизайн банера гарантує перетворення його у повноцінну фотозону, яка популяризуватиме і громаду, і бізнес-партнерів, які долучилися до створення простору, зокрема агроіндустріального холдингу МХП та компанії «Байєр».

Проект «Центр розвитку особистості «STEPHUB» реалізується за підтримки Виконавчого комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, компанії #Байєр благодійної організацієї #БФ_Урожай_громаді в рамках конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього».