«ВЧИМОСЯ ЗАПОВІДУВАТИ»

Дата: 03.12.2019 16:01

На базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» в листопаді 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати», який спрямований на активізацію природоохоронної роботи через різні форми еколого-краєзнавчої діяльності: проведення учнями пошукової роботи з надходження стародавніх дерев, оцінки їхнього стану та охорони від антропогенного навантаження, виховання екологічної, природоохоронної свідомості.

У цьому конкурсі активну участь взяли вихованці гуртка «Юні біологи» еколого-натуралістичного напряму комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, який діє на базі КЗ «Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів» (керівник Перебийніс Вікторія Вікторівна). Вихованці центру стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати», зайнявши І місце.

Вітаємо з перемогою гуртківців та їх керівника. Бажаємо цікавих досліджень та нових перемог!