1 грудня – День працівників прокуратури

Дата: 01.12.2019 11:24

Сьогодні, 1 грудня, в Україні відзначають День працівників прокуратури. Щорічним професійним святом цей день визнано Указом Президента України від 2 листопада 2000 року.

Ще на перших етапах формування незалежної української держави, в далекому грудні 1917 року, в Українській Народній Республіці була створена Прокураторія, підкріплена Законом «Про створення прокурорського нагляду в Україні».

У новій історії нашої країни, в 1991 році, в перший день першого зимового місяця, в незалежній Україні був введений в дію Закон «Про прокуратуру».

І, незважаючи на те, що сьогодні ще є, що реформувати в цій державній структурі, якість роботи вітчизняних співробітників прокуратури, завжди була “на висоті”. Недарма в Нюрнберзькому процесі суду над фашистами головним обвинувачем від СРСР був призначений саме прокурор української республіки.

Тож долучаємося до привітань усіх працівників прокуратури України і бажаємо їм завжди залишатися “на висоті”!