БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА – СПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС, СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дата: 28.11.2019 15:58

Життя і здоров’я людей є найвищими цінностями суспільства. На жаль, з кожним роком кількість загроз збільшується. Лиху краще запобігти, ніж боротися з його наслідками.

Про безпеку життя також задумалися і в Степанецькій ОТГ. Тому створили проект "Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність". Нагадаємо, що він став одним із переможців конкурсу мікрогрантів від МХП.  Проект отримав  на реалізацію 100 000 грн ., а також ще 100 000 грн. виділено  з місцевого бюджету громади.

Керівники проекту зібралися підвищувати безпеку в громаді шляхом взаємодії між населенням, органами місцевого самоврядування і поліцією. До речі, у Степанцях уже сформували добровільні патрульні групи. Вони будуть стежити за порядком у селах ОТГ і допомагати людям у надзвичайних ситуаціях.

Наступним кроком є встановлення камер відеоспостереження у населених пунктах громади. Завдяки відео контролю, буде здійснюватися моніторинг і своєчасне інформування про всі правопорушення у населених пунктах громади.

Організатори проекту сподіваються, що після його реалізації вдасться знизити рівень злочинності в ОТГ і таким чином підвищити рівень безпеки життя. Адже жити в безпеці – одна із головних потреб суспільства!