УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 25.11.2019 15:42

На виконання п.7 Постанови Кабінету Міністрів від 11.07.2018 № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», повідомляємо, що заміна чорнобильських посвідчень 1 категорії триває до 01.01.2020.

Тож, виходячи з вище сказаного звертаємося до жителів Степанецької громади, яким ще не проведено заміну посвідчень. З пакетом документів (терміново) звернутися до Управління соціального захисту населення Канівської РДА за адресою: м.Канів, вул. Кошового,2.

Необхідний пакет документів:

2 екземпляри

1.Копія паспорту 1,2 сторінки та реєстрація;

2.Копія ідентифікаційного номера платника податків;

3.Копія чорнобильського посвідчення 1 кат.;

4.Копія довідки МСЕК про групу та причину інвалідності;

5.Копія медичного експертного висновку зв`язку захворювання з впливом аварії на ЧАЕС;

6.Довідка виконавчого комітету сільської ради про проживання в 4 зоні посиленого радіоекологічного контролю ( з 1986-1993рр.) або копія трудової книжки  роботи в 4 зоні (з 1986-1993рр.);

7.Фото 3х4 матове