УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК: БІЙЦІВ ПРИВІТАЛИ У "ЄС"

Дата: 21.11.2019 12:03

Сьогодні, 21 листопада, українці відзначають День десантно-штурмових військ від 2017 року. Тоді ж було проведено церемонію заміни блакитного берета на берети кольору maroon разом із новим беретним знаком, вручено штандарт командувача десантно-штурмових військ, прапор роду військ та встановлено текст клятви десантника. 23 травня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав закон про остаточне перейменування «високомобільних десантних військ ЗСУ» на «десантно-штурмові війська».

Бажаємо всім натхнення, службової вдачі, здоров'я, а також глибокої поваги до великих традицій і вашого десантного духу. Ви - особливий рід військ, ви дієте в умовах, в яких неспроможний діяти ніхто інший.

Хай буде вірною супутницею всім захисникам удача в бою, дай Вам, Боже, повертатися додому завжди вчасно, живими й здоровими. Слава Десантно-штурмовим військам! Героям Слава!